Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy Miniről?

Figyelt kérdés
Pozitív,negatív véleményeket várok.
2012. márc. 3. 18:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
live kinézetre nem jön be, na és mit szóltok a Samsung Galaxy Gio-hoz? Mi a véleményetek róla?
2012. márc. 3. 19:50
 12/21 anonim válasza:
0%

Galaxy Ace!!


Ezert az arert szerintem a legjobb valasztas.

Netre kivalo,mivel főzött rommal lehet Flash Playert is rakni ra + wifi n szabvany is van rajta(amire ha csatlakozol gyorsabb neted lesz)

2012. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Az a flash player kurvàra nem tud pl. videókat lejátszani.


Kérdező:


ha neked a kinézet az elsödleges akkor vegyél amit akarsz...

Úgyis hiàba pofázunk itt...

Gondolom számítógêpet is így veszel, jól néz ki akkor megveszel egy p4 gépet is egy dual core àrán.


A mini és a gio és az ace is elavult, egy ilyen telefont ami már inkàbb egy kéziszámítóhép nem szabad kinézet alapjàn venni...

2012. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

Live nem jön be kinézetre?


Nő vagy igaz?


Mesélj már róla, hogy mi az ami bejön kinézetre a mini-n és mi az ami nem a live-on?


Azt javaslom vásárlás előtt próbáld ki mindkettőt...

2012. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Neki aztán hiába írogatunk bármit.

Szinte mindenki elmondta, hogy elavult.

De neki akkor is a galaxy mini kell.


Akkor viszont mi értelme volt feltenni a kérdést, ha már eldöntötte?

2012. márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én most is Miniről netezek. Nagyon szeretem ezt a telót, könnyed, és gyors. Viszont ilyen ?-t ink. ne a gyk.hu-n tegyèl fel, hanem tapasztalt használóktól, akiket ismersz. Itt bárki válaszolhat, ezért nehogy idegenek véleménye, akikről azt se tudod, vettek-e már ilyet, vagy egyáltalán ismerik a ?-edben szereplő mobilokat. De hamár ezek közül a telók közül választanál, a mini a legjobb választás wifi szempontjából (is). Én egyszer még egy ismeretlen, ingyen nethez is hozzáfértem a suliban. :)
2012. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Se mini, se gio, se ace!!! Galaxy termékcsaládból 80-90 ezer Ft alatt ne vegyél! Már egy kicsit komolyabb játék nem fut a Minin. Linkelek két videót, ezen GTA III-mal játszanak (csak példának)

Galaxy Mini:


http://www.youtube.com/watch?v=J1CSRXYxias&feature=related


Xperia Mini vagy Live with Walkman (ugyanaz a proci, csak a kinézet más)

http://www.youtube.com/watch?v=jNuqr3_1DF4


Ha megnézted mind a kettőt, láthatod, hogy a Galaxy Mini úgy küszködik, hogy az már jaj... Bár magyarázhatunk, ha elfogult vagy. Ja és aki szerint az xperia mini túl kicsi, és gyenge, az fogja már fel, hogy ez nem az xperia x10 mini!!!! Ennyi.

2012. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
1 az, hogy még nem is döntöttem el hogy melyik kell! 2, Nekem nem csak a kinézet számít, hanem a pénz is... azért egy 100 ezres telót nem fogok venni, hogy ellopják+még szükségem sincs rá.
2012. márc. 5. 15:52
 19/21 anonim ***** válasza:

100k-s ki írt itt?


Sony live 36-ért a legjobb, màs kérdés, hogy neked mégis a kinézet számít...

2012. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem is írtam, hogy 100 ezrest vegyél, csak azt, hogy olcsó Galaxy-t ne! Na mind1 én mentem, mert itt akárki mond neked egy jó tippet, te lesza*od. Akkor vegyél egy Galaxy Y-t aztán élj vele boldogan!
2012. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!