Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom a számítógéphez...

Hogy tudom a számítógéphez csatlakoztatni a Samsung Galaxy Ace telefont? Android 2.3.3 -as rendszer.

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy sehogy se tudom összekapcsolni a géppel a telefont. Fel van téve ez a remek Kies program, rádugom az usb-t, és csak csatlakozik a végtelenségig. Sima adattárolóként se tudom felismertetni. Rengeteg fórumon írják, hogy a felső gyorsmenüből válasszam ki az usb funkciót. Ez tökéletes megoldás, csak ilyen nekem nincs. Ezek vannak: wifi, BlooT, GPS, hang, auto elforg. - ennyi. Beállításokban sem találok usb beállításokat. Ha valakinek van megoldása igen pontoznám. kösz
2012. márc. 3. 20:02
 1/3 anonim válasza:
Ugyanez a problémám nekem is, kérdeztem hozzáértőket, de ugyanazt szajkózzák, hogy háttértár módban csatalkozzak -.-" csakhogy OLYAN MENÜPONT NINCS! :( nekem is Ace-m van.....
2012. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még a kérdésed, az első válaszadó vagyok én úgy oldottam meg,hogy letöltöttem a KIES nevezetű programot, ami ELVILEG megoldást jelent a problémára. Ez mind szép és jó eddig, csakhogy vagy én töltöttem le rossz verziót, vagy alapból kaka a progi, de állandóan lefagy... kb semmit nem tudok kezdeni vele, de arra jó, hogy ha megnyitom (és még ha le is fagy a progi) Total Commanderben tudok másolni, törölni, bármit. :)


Remélem tudtam segíteni :)

2012. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!