Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet megállapítani,...

Honnan lehet megállapítani, hogy egy hirdetett gyárilag független mobiltelefon, tényleg gyári független, és nem függetlenített?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Beleraksz két különböző operátortól származó SIM kártyát. Ha mindkettővel fel tud jelentkezni a hálózatra akkor független.


Másik módszer: általában a készülékek szervíz-menüjében jelzi, hogy a készülék "operator lock"-os e vagy sem.

2012. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kézben tudod tesztelni akkor el kell hogy fogadjon minden féle sim kártyát, ha csak hirdetett akkor az attól függ ki hirdeti mert ha egy telefonszolgáltató akkor hihető de ha valami ismertlen az már nem annyira.
2012. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Konkretan milyen telefonrol van szo? Van amirol nem lehet megallapitani
2012. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lelouche viBritannia válasza:
32%
A rendes válasz engem is érdekelt volna.. látom, hogy az itt hozzászólók nem fogták fel a kérdést.
2013. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ice-ozsé válasza:
46%

Szerintem azt szerette volna megtudni, amit én is, hogy mi a különbség egy gyárilag függetlenített telefon és egy például Vodafone-os telefont függetlenítenek ki?

Tehát honnan tudom, hogy gyárilag független és nem utólag belepiszkáltan egy esetleges volt szolgáltatóhoz tartozó telefont függetlenítettek ki.

2013. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!