Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom feszítővas nélkül...

Cirmos62 kérdése:

Hogy tudom feszítővas nélkül lehúzni a Samsunk S5230 tip. Telefon hátlapját?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy bev.központban, de képtelenek vagyunk lehúzni a hátlapját a rajz szerint még viszonylag nagy erőkifejtéssel sem. Mikor megnyomom a felső nyilat, hallatszik ugyan egy kis kattanás, egy leheletnyi elmozdulás, de aztán tovább semmi.
2012. márc. 4. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A nyílnál benyomod a hátlapot, majd teljes erővel tolod lefelé. Az kétségtelen, hogy nagyon nehéz leszedni.
2012. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekeztünk mi is elég sok erőt beleadni, de már attól tartottunk, hogy a telefon sínyli meg. Hát akkor most megpróbáljuk megint, majd megírom, milyen sikerrel.
2012. márc. 4. 08:49
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát, ez egyszerűen nem megy!
2012. márc. 4. 08:53
 4/17 anonim ***** válasza:
megfogod a telefont kijelzővel lefelé két hüvelyk ujjaddal tolod erősen a hátlapot de közben nyomod a mutató ujjaddal a nyil alatti rést
2012. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Pedig nem hiszem, hogy gyengék lennénk hozzá. Azt sem hiszem, hogy jót tesz ennek a finom szerkezetnek, hogy ekkorra erővel nyomja az ember egyes pontjait, mert nem csak a nyílnál kíván erős nyomást, ha ilyen erőt kell rá kifejteni.
2012. márc. 4. 08:58
 6/17 A kérdező kommentje:
A nyíl alatti rész ugye nem látható? Mert ezen teljesen sima a hátlap. Már ketten próbáljuk egyszerre nyomni és húzni, de nem megy. Már kezdjük érteni, miért is adták viszonylag olcsón.
2012. márc. 4. 09:06
 7/17 A kérdező kommentje:
Nyíl alatti rést akartam írni az előzőben.
2012. márc. 4. 09:07
 8/17 A kérdező kommentje:
Már nyitottunk fel néhány hátlapot, de ilyennél még nem találkoztunk.
2012. márc. 4. 09:08
 9/17 anonim ***** válasza:
akkor jőhet a feszítővas
2012. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Inkább visszaviszem, bár így az üzemanyag költséggel máris emelkedett a készülék ára.
2012. márc. 4. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!