Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor One Touch vélemények?...

Telenor One Touch vélemények? ( NAGYON SÜRGŐS)

Figyelt kérdés

Tényleg igaz hogy nagyon sok a gyári hibás telefon? És ha újonnan veszed akkor kicserélik ha hibás? ( én vateráról néztem ki) Nektek hogy vált be? Én amire használnám wifi, böngészés, játékok, zenehallgatás és néha képkészítés szval erre sztem teljesen jó!

Előre is köszi a válaszokat


2012. márc. 4. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondták a boltban, le akartak beszélni, én fél éve használom egyedül az aksival voltak gondok mert egyszer fullig lemerítettem és fél napot se bírt ki,amúgy semmi gondom vele. Ha vateráról veszed nem fogják kicserélni, főleg ha használt, ha nem az és garanciát adnak akkor lehet kicserélik.
2012. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen am a vaterán az van hogy megvan a jótállási jegy és minden papír!! le is van fényképezve! úgy ugye kicserélik? Mert én csak olyat veszek amin van garancia :)
2012. márc. 4. 20:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Meggondoltam magam inkább újonnan veszek az sokkal biztosabb bár drágább de tom h csak én nyúltam hozzá szval csak VÉLEMÉNYEKET MONDJATOK!!!! NAGYON FONTOS!!
2012. márc. 4. 21:01
 4/5 bp1985 ***** válasza:
vaterán, expresszen 20 fele van, ujonnan meg 30. Nekem érne annyit az a 10 ezer ft, hogy tudjam, biztosan nem lesz semmi baja, ill ha igen, akkor van rá garancia.
2012. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is
2012. márc. 4. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!