Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s-ben tényleg nem...

IPhone 4s-ben tényleg nem lehet kikapcsolni a 3G-t?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne?
2012. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ma meg ne lehet . A holnap megjeleno 5.1-es szoftverben mar van ra lehetoseg
2012. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző


????? Miről beszélsz?


De igen, ki lehet kapcsolni a 3G-t, miért ne lehetne?


Beállítások>Általános>hálózat>cellular data (ez nem tudom hogy van magyarul)> elhúzod balra.

2012. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A cellular data még véletlenül sem egyenlő a 2100MHz-es rádióadóval . Az 5.1-es firmware-ben van olyan opció,amivel ezt ki tudod kapcsolni,de ez még csak beta verzióban van kint fejlesztöknél. A hivatalos megjelenés várhatóan holnap este lesz az apple rendezvénye után.
2012. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem különösebben értem miről beszélsz....


Nekem iPhone 4S-em van, és ha kikapcsolom a cellular data-t gond nélkül megszűnik a kapcsolat.


Ha iOS-ben nem megy, akkor Cyidiáról leszeded az SBSettings-et, és ott meg külön van egy olyan opció, hogy 3G, mellette meg egy olyan, hogy Data. Ha a Data-t kacsolod ki megszakad a kapcsolat, bár néha újra megjelenik (??), de ha kilövöd a 3G feliratosat is, akkor nem jön vissza, és amíg nincs a 3G bekacsolva, csak a Data, addig Edge-re megy csak fel.

2012. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az nem az én szegénységi bizonyitványom,ha nem érted miröl beszélek .. A mobil alapvetöen a 2100 MHz-es frekvenciát preferálja ha van szabad cella -akármekkora kis térerővel is ,amennyiben a 3g rádió be van kapcsolva . Ezesetben ezen a frekvencián megy a beszédforgalom is . Ha kikapcsolod,akkor 900 /1800 MHz-es rádióval fog üzemelni.


A cellular data a csomagkapcsolt adatátvitelt kapcsolja ki és be . Mind a 2.5G ,mind pedig a 3G(itthon csak 2100mhz) frekvencián esetében létezik,csak más sebességgel.


Itt egy fotó,amin láthaod,hogy miröl beszélek , a 4s-ben nincs 3g kikapcsolás a jelenlegi publikus szoftverekben. Holnap valószinüleg kiadják a hivatalos 5.1-et,amiben viszont van. Van szerencsém betateszterként ezt használni már lassan 1 hónapja :


[link]

2012. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is ugy tudtam h sima 4-ben kilehetett de 4s-ben már nem ,ezért kérdeztem rá
2012. márc. 5. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!