Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet-e függetleníteni a...

Ki lehet-e függetleníteni a Blue Mobile Samsung E1230 és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Veszel kártyafüggetlenítő(turbo)simet berakod és kész is!

Mielőtt megkérdeznéd hol én a gigatel.hu-t ajánlanám mert ott működési garanciát is vállalnak rá!

2012. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy barmilyen kisebb gsm uzlet megcsinalja . Otthoni korulmenyek kozott (legalabbis koltsegmentesen) nem fogod tudni megcsinalni
2012. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második már lemaradt a technológiával.

Szervízben ha egyáltalán 10-ből vagy 2 ha elvállalja a függetlenítést és 5000 alatt nemigen jössz ki és lehet 1-2 napig nem lesz mobilod.(Garancia ugrik és a rizikó fennáll hogy letiltják a készüléket és szoftveres gondok is lehetnek mert az illegális függetlenítés szoftvermódosítással jár)

Otthon házi körülmények között 2000-ért veszel turbo simet, kb. 5 perc amig belerakod és kész is!(Nem illegális és nem nyúlsz a készülék szoftverébe sem és a garancia is megmarad)

Na? Melyik a jobb?

2012. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Izlések és pofonok . Nekem régen nagyon sok gondom volt ezekkel a klónozó simekkel és már nem merem ajánlani senkinek . Ennek már kb 3 éve ,azóta fejlödhetett a tudományuk,de erösen szkeptikus vagyok a témában továbbra is ,viszont az a szerviz,aki egy 3eFt-os telefon függetlenitéséért 5e Ft-ot kér,az akár le is huzhatja a rolót -errefelé 2e ért megcsinálják.
2012. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!