Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace tudsz...

Samsung Galaxy Ace tudsz segíteni?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek és az ő barátjának is Ace van, és én is ezen héten szándékozok venni. Se ő sem a barátja nem tudja csatlakoztatni USB-vel a telót a géphez, egyszerűen nem ismeri föl. És semmit nem tudnak vele csinálni..Viszont nekem ez fontos lenne. Nektek sikerül? Erről tudtok valamit?Köszönöm előre is!
2012. márc. 5. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

NEM AJÁNLOM EZT A TELÓT!NAGYON ROSSZ!


MILYEN SZOLGÁLTATÓS VAGY?

2012. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt már szerencsém ilyen telefonhoz, és valóban nem a legjobb. A géppel elég nehezen tudtam összehozni csak úgy sikerült hogy a gépre,telóra is rá az android managert. Az árát nem éri meg.
2012. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig Nokia N97 minit akartam, de ahogy barátnőmét nézegettem, kezelgettem megtetszett nagyon sokat tud úgy láttam, és ezt többen ajánlották! T-mobileos vagyok. Szerintetek akkor milyen telefon a jó?

Ha mégis megvenném akkor ez az összepárosítós, androidos cucc hogy működik?

2012. márc. 6. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
telenor one touchot akartam neked ajánlani de sajnos csak telenorosok vehetik meg!de vaterán is megveheted még ha nem is vagy telenoros!
2012. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én ezt ajánlom neked: [link] Ez nagyon jó kis telefon az árát bőven megéri. De ha mindenképpen Ace mellet döntesz akkor segítek majd össze szinkronizálni a géppel .
2012. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen! Maradok az Ace-nél és majd ha meglesz priviben írok:)
2012. márc. 13. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!