Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan létezik az hogy eltünt...

Hogyan létezik az hogy eltünt az egyenlegemről egy sms ára?

Figyelt kérdés
Ezért megy a církusz itthon mert a párom megnézte az egyenlegem és a reggelhez képest hiányzik egy sms ára.De én nem írtam smst!!!Hova tűnhetett??Tapasztaltatok már ilyet? Viszont mikor én utoljára néztem akkor 55 forint volt rajta, párom ma reggel nézte 50ft volt, és ma mikor hívni akartam már nem tudtam és csak 15 forintot mutatott.Viszont én abszolút nem telefonáltam és furcsálltam is hogy hova lett a pénz.
2012. márc. 5. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Atyaisten, ugye nem mondod komolyan, hogy 35ft-on vitatkoztok?

Az egyenleglekérdezés is pénzbe kerül nem?

2012. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a t-mobilenál ingyenes.És sajnos most azon vitázunk.Jobban mondva nem vitázunk és esküdözöm ő pedig hitetlenkedik.Na de a lényeg az hogy nem tudok elszámolni evvel a pénzzel és ez engem is zavar. Ha nem küldtem smst és nem is telefonáltam le akkor hova a francba tünhetett??
2012. márc. 5. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjetek be holnap a T-mobilhoz és kérdezzetek rá.
2012. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha okostelefonod van, akkor lehet, hogy véletlenül használt egy kis internetet.
2012. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engedélyezve van az adatforgalom? Mert ha igen akkor az a gond! Kapcsold ki és akkor nem fogja leszivni !

Attól még levan tiltva tudsz hivni és sms-t küldeni!!!

2012. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó az mit jelent hogy adatforgalom engedélyezve? Nem vok nagy telefon zseni :D
2012. márc. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!