Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még a következő T-mobilos...

Van még a következő T-mobilos szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Állítólag van olyan szolgáltatás a T-mobil-nál, hogy havi 2500 forintos előfizetés, de az le is beszélhető. Valóban van ilyen? És annak hol tudnék utána nézni?
2012. márc. 6. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom konkrétan melyikről beszélsz, de itt nézz körül:

[link]

2012. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi, igen itt találtam is olyat, hogy lebeszélhető havidíj, 2500, nekem már csak telefon kéne hozzá, aminek ez a havi díja ha megveszem, csak ezt nem találom. A a baj, hogy nem értek ezekhez.:/
2012. márc. 6. 13:13
 3/11 anonim ***** válasza:
bármilyen telefont megvehetsz...
2012. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hogyne, csak nem akarok havi 2500 huffnál többet fizetni, és azt állítólag le is tudom beszélni... Elmagyarázná akkor valaki, hogy ez hogy működik? Bármelyik telefonnál működik ez az alapfeltétel? Az túl szép lenne.
2012. márc. 6. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Rámész a telefon adatlapjára és ott lesz ilyen:

Például egy Samsung Galaxy SII

Megveheted így:

Feltételek:

2 év hűség az előfizetésre ?

Nincs hűség díjcsomagra

Különböző havidíjú és jellegű díjcsomagok közül választhat rendelés közben.

Ebben az esetben az ára: 121 491FT (kérhetsz kamatmentes részletfizetést.)

Bármelyik telefont megveheted bármelyik előfizetéssel, csak arra figyelj, hogy olyan konstrukciót válassz amivel te választod ki a telefont. Így nyilván drágább lesz mint ha egy drágább díjcsomagot választanál.

2012. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
(az a kérdőjel véletlen volt)
2012. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem értem még mindig. -.-" Addig eljutottam, hogy legörgettem, és találtam egy olyat, hogy nincs hűség díjcsomagra, de a többit még mindig nem értem... :D :/
2012. márc. 6. 13:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval rendelnék, beteszem kosárba, és hol tudnám azt kiválasztani ( gondolom ez nincs minden telefonra, csak egy adott tudásúra), hogy nincs hűség díjcsomagra és havi 2500 lebeszélhetőség.
2012. márc. 6. 13:38
 9/11 anonim ***** válasza:

"Különböző havidíjú és jellegű díjcsomagok közül választhat rendelés közben"


Igen elkezded a rendelést, kiválasztod azt, és utána lehetőséget ad, hogy kiválaszd milyen díjcsomagot akarsz. Ha nem vagy biztos hívd fel a 1430-at, ott is letudod adni a webshopos megrendelésedet ügyintéző segítségével.

2012. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké, közben én is kezdek megvilágosodni! .. Ez csak az előfizetés összege nem? Még a telefont külön ki kell fizetni. Úgy semmiképp sem tudok egy telefont sem venni, hogy kifizetem a 2500 forint havidíjat, amit még le is beszélhetek... :D Az túl szép is lenne, ilyen nincs igaz? Telefon árát ki kell fizetni havonta, plusz a 2500 forintot nem?
2012. márc. 6. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!