Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges az ilyen?

Lehetséges az ilyen?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Létezik olyan, hogy meghamisítják az sms-eket? Okostelefonról van szó. Androidos. Létezik, hogy ezen a telefonon úgy jelenik meg egy sms egy másik telefonszámról, hogy az illető nem is küldött neki semmit? Ezt meg lehet valahogy manipulálni? Segítsetek, nagyon fontos! Tiszta ideg vagyok!
2012. márc. 6. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.Legfeljebb a küldő véletlenül küldte.
2012. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Véletlenül ilyen hangvételű sms-t nem lehet küldeni. A telefon tulajdonosa nem tudja ezt megmanipulálni? Aki az sms-t kapta?
2012. márc. 6. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki az sms-t kapta, és androidos okostelefonja van, az tudja manipulálni.

Persze csak ha ért hozzá egy kicsit komolyabban.

Kérdezz rá, hogy rootolva van e a készüléke, és mennyire egyszerű routolni?

Ha igen a válasz, és azt mondja egyszerű, akkor tudja manipulálni :)

2012. márc. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Megnyugtattál. Én nem értek ezekhez a kütyükhöz és eszembe sem jutna ilyen, de az sms-t kapó elvileg képes az ilyen tettekre, csak nem voltam biztos benne, hogy technikailag ez hogyan oldható meg. Egy teljes beszélgetést is meg tud így manipulálni, amit sms-ben folytatnak?
2012. márc. 6. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha komolyabban ért hozzá, és androidos a telefonja, akkor igen.
2012. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2012. márc. 6. 14:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!