Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 letiltás elleni...

Iphone 4 letiltás elleni garancia? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni Vaterán egy Iphone 4-et. Garanciával, letilás elleni garival. Elvileg minden rendben. De én félek a letiltástól. Ha valaki vállal letiltás elleni garanciát, 100% hogy nem tiltják le, vagy ha letiltják kifizetik?
2012. márc. 6. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki vállal erre garanciát, és írásba is adja akkor nagy valószínűséggel függetlenül, vagy kártyás csomagban vette, ne adj'isten kifizette a törlesztőrészleteit.
2012. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy T-Mobile függő telefon, 6 hónapos telefont cserélt ki a gyártó egy vadi újra. Minden papír megvan, és minden rendben van szerintem. De akkor ezek szerint ,ha vállal rá garanciát be tudom az illetőn hajtani a telefon árát vagy hasonlóó, ha probléma van?!
2012. márc. 6. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden papír megvan? Szerintem akkor mehetsz biztosra ha dominósan vette, és ezt papírral igazolni tudja. Tehát ha van lehetőségetek élőben találkozni, akkor nézd meg a számlát amin rajta van az IMEI szám, majd egyeztesd a telefon IMEI számával, ha egyezik akkor ok.
2012. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha írásba adja, normális papírt ír róla tanúkkal meg minden, akkor utólag követelheted rajta, polgári peres eljárásban azt hiszem. De ez egy hosszú folyamat.

Mindenképpen kérj papírt róla. Még ha dominósan is vette, te megveszed és egy szemét alak, akkor bemegy a szolgáltatóhoz és azt mondja, hogy elhagyta és letiltatja. Persze nem kell mindenkiről a legrosszabbat feltételezni, és ha ő tiltatja le akkor neki nem lesz semmivel sem jobb.

2012. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
így van, írjatok adás-vételit, amiben kikötitek, hogy letiltás esetén visszavásárolja a telót. én is így vettem 2 hete használttan.
2012. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!