Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom egy samsung...

Hogyan tudom egy samsung galaxy mininek lecserélni a firmware-jét?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy hogyan lehet telepíteni rá egy letöltött firmwaret és letölteni is mert a szoftverfrissítés után sok gond van vele.
2012. márc. 6. 18:47
 1/3 anonim válasza:
csak szervíz, ne kísérletezz vele otthon. nekem kinyírta a telómat. nem éri meg. max 3 ezerért rátesznek bármilyet de csak legális keretek közt.
2012. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell senkire hallgatni, szerintem te is meg tudod csinálni.

www.sammobile.com/firmware/

Regisztrálj először, majd a keresőbe írd be a készülék típusodat. Ha minden igaz akkor S5570-es a tied, a pontos típusra nagyon ügyelj! Van belőle B, I és L végződésű is.

Keresd meg ezt a romot, ez a magyar régiós: S5570XWKS7 ##

A frissítő programot pedig itt találod:

[link]

(S5570)

Kicsomagolod mindkettőt, a jelszó: samfirmware.com

PC-n elindítod a S5570_Odin+Multi+Downloader+v4.38.exe-t, bootloaderbe teszed a készülékedet, kikapcsolva a hangerő le + home (középső gomb) + bekapcsoló gomb.

Ha bejön a sárga felirat, nyomsz egy hangerő fel gombot.

Összedugod a PC-vel, com port mapping ha besárgul, mindent jól csináltál.

PDA gomb alá behívod a letöltött és kicsomagolt firmwaret, az ops alá a TASS_v1.0.ops fájlt, és nyomsz egy Start gombot.

Várj türelmesen míg végez, és ha újraindult a kütyüd, és minden betöltődött, örülhetsz :)


Angol nyelvű flash guide:

[link]


Ha nagyon nem megy, itt kapsz pontos segítséget: pdafanclub.com/forum/index.php?board=326.0


Vagy megkeresel privátban, és ott megbeszéljük a részleteket.

2012. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Skill válasza:
"2. válaszadó", flasheltem én már mindent, még CyanogenModot, AOKP 4.1.2 Jelly Bean-t is, de szeretném a garanciális T-Mobile firmware-t, ami lehetőleg Gingerbread. Szerinted marad a garancia ha stock romot odinnal flashelek? Vagy ha tudsz egy garanciális GB FW-t linkelj nekem, köszi.
2012. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!