Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a billentyűs mobil készülékek (régiek) jobbak mint a mai modern érintő képernyős készülékek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Papírnehezéknek sokkal jobbak...tényleg..
2012. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert ha betörik a kijelző, akkor gyakorlatilag semmit sem tudsz vele csinálni, mert kizárólag a nagy érintőkijelző az, aminek a segítségével kommunikálni tudsz a telefonnal.

Míg a gomboson ott vannak a gombok is. Amikor betört a kijelzője, a zöld és a piros gombokat még tudtuk használni, nem voltunk elzárva a telefontól, csak max nem láttuk, hogy ki hív. Ha az érintő törik, akkor meghal minden.

2012. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tom ki mond ilyet de azok elég hülyék.. előttem szólnak érintősön is van hivás/fogadás gomb legalábis elég sokon van
2012. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gepzene ***** válasza:
Nekem összesen a kijelző-tisztántartó mániám áll a beszerzés útjában, de megértem azokat is, akik pl. az üzemidőt tartják vékonykának, ha el is kezded használni rendesen pl. gps-nek, meg otthon wifin lógsz a tévé előtt vele...
2012. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mondják, mert telefonálásra tényleg jobbak. Ha Okostelefonról beszélünk amelynek nincsenek hívás gombjai (manapság a legtöbb ilyen)azért rosszabb, mert amikor beszélünk a távolság vagy a fényérzékelő elveszi a képet, hogy ne nyomódjon be semmi. Azonban ha kicsit úgy mozdítjuk a telefont, hogy az érzékelő azt hiszi hogy le akarjuk tenni a telefont, kinyomódik a hívás, mert bejön a kép. Ez a saját tapasztalatom, ebből a szempontból tényleg jobbak a gombosok.
2014. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!