Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit nem számítottam bele az...

Mit nem számítottam bele az árba? Tényleg ilyen olcsó az iPhone az USA-ban?

Figyelt kérdés

Eléggé lesokkolt, mikor azt láttam, hogy az apple oldalán egy 16GB-os iphone 4S potom 200$-ba kerül. (Nem terveztem a vásárlását, csak érdekel az apple, meg hasonló)... és hát ez a 200 dollár, hát... 45 ezer forint... mi az, amit nem számítottam bele az árba? Mert pl. eBay-en is 500$ körül vannak, itt ugye 190 ezer forint, angliában 500Font... szóval, azért, most ez tényleg ennyire poén...? 45 ezer forint, az a "drága" iPhone az USA-ban??? Igazság szerint, gondolom, ha kiszámolnánk, hogy vám, meg adó, még mindig bőőven 190 ezer forint alatt lenne.


Mondjuk, ha tényleg csak ennyibe kerül, lehet, hogy simán megérné pár külföldi ismerőssel behozatni 1-et. Sőt... biztos is! ;)



2012. márc. 6. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

$199

Amit nem számoltál bele:

- szolgáltató függő

- havidíja van több éven keresztül

- csak amerikai állampolgár veheti meg

2012. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
előfizetéssel van
2012. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van hűség nyilatkozat azzal annyi (azt nem tudom kell e dijcsomag de szerintem igen)
2012. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

azt em számítottad bele, hogy előfizetéssel ennyi.



[link]


itt válassz ki egy színt és menj rá arra, hogy: Or get iphone unlocked and contact free


Máris megfogod látni, hogy 649 dollárba kerül.

2012. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olvasd tovább... annyiért elhozhatod előfizetéssel...

T-mobiletól is elhozhatod 19 900FT-ért már... a 16GB-os 4S-t

2012. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy újszülöttnek minden vicc új.

Ezt a kérdést gyakran beírják kb 10-12 évesek akik az angolból még csak a dollár jelet ismerik meg az iPhone-t.

A 'One-two-three years contract' az előfizut jelenti.

Ha megérné onnan hozni, akkor itt senki sem venne.

2012. márc. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Amerikában államonként különböző az ÁFA, ezért ezek nettó árak, szóval átlagosan 15%-ot kell rászámolni.
2012. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon is tényleg leírhatnák bolondbiztosabban...Mert naponta látom itt ezt a kérdést. Mondjuk nekik az a jó, ha bedőlnek az emberek
2012. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!