Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Star II telefonon ha...

Samsung Star II telefonon ha fülhallgatóval hallgatok zenét automatikusan elkezdi hívni az utolsó hívott számot, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Soha nem találkoztam még ilyen problémával, de esküszöm, hogy ezt csinálja, hozzá sem érek és hívja, aztán kinyomom, eltelik pár perc és újra hívja. Több fülhallgatóval is próbálkoztam, kikapcsoltam-visszakapcsoltam, akkor is ezt csinálja.
2012. márc. 7. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el szervizbe, mert ott valami érintkezik aminek nem kéne. Érintkezési hiba lesz... (SZERINTEM)
2012. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is Samsung Star II-m van es ugyanezt csinalja!
2012. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy nem vagyok teljsen hülye. :) Viszont elég negatív fényt vet az általam eddig nagyon szeretett Samsung telefonokra...
2012. máj. 21. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!