Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fehér iPhone nőies egy...

A fehér iPhone nőies egy férfi kezében?

Figyelt kérdés

Egy hófehér iPhone 4S-t szeretnék venni. 29 éves férfi vagyok. A fekete olyan snassz...


A Nokia N73-am is fehér előlapú és barna hátlapú (alapból).



2012. márc. 8. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha engem kérdezel, bármelyik hasonló kütyü b.zis, ahogy tapogatják a pasik az utcán. Brrr!


Ha már úgyis le leszek pontozva, akkor megírom, hogy alapvetően a fehér amolyan uniszex szín, szerintem nem lesz nőies. Meg különben is, ha az tetszik, akkor...? Bátran.

2012. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

nem. nekem is van az mondjuk leszarom ki mit gondol. Egy Xperia Mini szerintem b.zisabb.

Én inkább női kézben nem illőnek találom az iPhonet. Mondjuk nagy részük a tudása tizedét has kihasználja max...

23/f

2012. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz!


Valóban én fogok dönteni a végén, csak érdekelt hogyan vélekednek erről mások, valamint az is, h van-e pasi, akinek fehér van.

2012. márc. 8. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nőies pl nekem Xperia X8-ból a fehér jobban bejön mint a fekete
2012. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbáljunk meg a kérdésre válaszolni, ha megkérhetném. :D
2012. márc. 8. 13:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mennyiben tért el a témától

max annyiban hogy soha nem vennék Iphone-t

de a kérdésre azthiszem megadtam a választ:

Nem nőies!

2012. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem az, nekem i4-em van. ilyen árkategóriában már aki azt mondja, b*zis, az csak irígy xD
2012. márc. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha neked az tetszik miért éredekel más véleménye? szerintem szép az is
2012. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van fiatal fiú ismerősöm (pilóta), fehér almája van, hát sose az jut eszembe, hogy "fú, de burnyák!"
2012. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!