Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » TELEFONNÁL ez normális?...

TELEFONNÁL ez normális? Láttatok már ilyet? Bövebben lent

Figyelt kérdés
mostanában azt csinálja a telefonom, hogy magától el kezd világítani, a billentyűzár rajta van, aksi nem merül,értesítés sem jön, egyszerűen csak felvillan, majd elalszik a kijelző, aztán megint, különböző időközönként világít,köszi a válaszokat
2012. márc. 8. 17:34
1 2
 1/20 anonim válasza:

Igen ez nekem is előfordult a régi mobilommal.

Nem tudom mi lehet a gond lehet aksi hiba vagy valami más.

Csak azért írtam, hogy ne érezd magad egyedül.

2012. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jó fej vagy, köszi :D :D mindjárt más :D
2012. márc. 8. 18:49
 3/20 anonim ***** válasza:

Detto ugyan ez a bajom. Nekem mióta főzött ROM van fent, azóta csinálja.


Hozzá sem érek a telefonhoz, és egyszer csak felvillan a kijelző, mintha megnyomtam volna egy gombot. Nem mindig csinálja, de van amikor egymás után jönnek rá a rohamok. :D

2012. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Milyen telefonotok van?

Nálam is ugyanez a probléma, nekem Samsung Galaxy Ace van...

2012. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

az enyém egy xperia neo (sony ericsson)

már arra is gondoltam hogy talán a alkalmazások zavarhatják meg :-)

2012. márc. 11. 13:19
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei U8120.
2012. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
nekem xperia mini, de egy nap alatt le is merülök tőle, nagyon zavaró
2012. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Velem is hasonló a helyzet... Samsung Galaxy Mini...
2012. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 9.dikutas válasza:

nekem xperia ray van és nem tapasztaltam ilyet eddig....

persze ha tapasztalnám gyorsan kitalálnék valami okosat először is egy FC-t csinálhatnátok ha utána eltűnik akkor valami hülye apk volt a felelős....egy autostarts is jó lenne mert megakadályozza h. indulásnál a háttérben elinduljon egy csomó felesleges alkalmazás és több memória marad amitől gyorsabb a mobil persze ehhez rootolás is kell viszont tényleg fájó h. egy xperia ilyent csinál mer mondom nekem több is volt de nem láttam még ilyent..

2012. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az én telefonomon Android 2.3 van, root-olt, minden kellő alkalmazást feltettem rá, és Advanced Task Killer Pro-val tisztítgatom a fölösleges cuccoktól. (Huawei)


Viszont rájöttem, hogy nekem ezt a villogást akkor csinálja, amikor az akksi szintje kb. 25%-os. Ha feltöltöm csurig, akkor nincs probléma, még 50-nél, és 40-nél sincs, de ahogy egyre megy lejjebb, egyre jobban jön ez a kijelző felvillanás.

2012. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!