Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 35000...

Geejza kérdése:

Milyen telefont vegyek 35000 forintig, ami tényleg megéri az árát? Lehetőleg legyen benne wifi is. Sony ericcson-t ne mondjatok ha lehet, két olyanom is volt, mindkettő másfél évig bírta. -. -

Figyelt kérdés
Főleg netezés, filmnézés, zene hallgatásra fog majd kelleni.
2012. márc. 8. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig csak Sony Ericson, Live With Walkman.

Vagy te nem figyeltél rá, vagy nem tudom, de SE nem szarabb, mint a többi.


Vagy vehetsz gagyi Samsung-okat, szar ZTE-ket, meg hasonlóan rossz HTC Wildfire S-t.

2012. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Live.

Nekem is volt 2 SE-om, az egyik 6 éves, a másik 4. Mindkettő hibátlan. Amúgy 1.5 év alatt nem tudom, hogy halhattak meg a tieid, mikor 2 év garancia van rájuk.

2012. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másfél év az érdekes, ahogy az előző is írta 2 év gari van rájuk, hacsak nem valami kókány sz@r gsm boltban vetted, ahol úgy basznak át ahogy nem szégyellik :)


Nekem most egy SE Live with Walkman van, idestova Ő a harmadik SE telefonom, az előző kettő 4-4 évig ment egyetlen garis javíttatás nélkül.

Merem állítani, hogy van olyan mint egy Samsung, Lg, ZTE stb.


Ha vársz egy kicsit, és semmiképp se akarsz SE-t, jön a szolgáltatókhoz a Huawei g300, jó áron lesz az is, és szerintem egy korrekt gép. De egy középkategóriás SE nyomába jelenleg semmi nem ér, ezt akárkitől megkérdezheted.

2012. márc. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így igaz.

Én a Samsunggal és az LG-vel nem említeném egy lapon a, szemét mindkettő, a ZTE-vel versenyezhet a SE, de amíg a kínaiak nem kezdik el árulni az új telefonokat, addig ár-érték arányban is verik őket.


A G300 jó tipp, de hiába ARMv7-es, elbújhat a SE-k mellett. Semmivel nem nevetségesebb most egy olyan procival kihozni a telefonokat, mint eddig 7227-tel, hiába jobb, elavult, és játékra sem jó, az Adreno 200 miatt. És most ez a tendencia, ezeket a procikat fogják kiszórni az elkövetkezendő 1 évben. Kár érte, mert a 8255 se lehet annyira drága, ha a SE fillérekért árulja vele a telefonjait.

2012. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acsricsi válasza:
Az első kommentel nem értek eggyet. A HTC wildfire s 35k-ban nagyon jó. AZT VEDD MEG!!!!!! a htc naon jó. szentem adjál még hozzá 5000 ft-ét és vegyél 1 naon zsír htc-t. jobbat mint a widfire. de ha nem tetszik a htc akk maradj a se with live-nál. EZ A KÉT TELÓ A LEHETŐ LEGJOBB. én is azon vacilálok hogy htc v. sony. én ennél a 2-őnél maradnék a helyedben.
2012. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A HTC valóban jó - 80-100 ezer felett. A Wildfire S akárhogy nézzük, elavult telefon, 25 ezret se ér.
2012. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!