Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tűnt el a magyar nyelv...

Miért tűnt el a magyar nyelv a Nokia c3-01-emről?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy Nokia c3-01 telefont. Néhány napja a Nokia Suite felajánlott egy szoftverfrissítést. Csináltam egy biztonsági mentést, és frissítettem. Utána csak angol, német, francia és kiswahili nyelv van benne. Visszaállítottam az előbbi állapotot, de csak annyi történt, hogy elvesztek az újabb sms-eim, hívásaim. Menthető még a magyar, vagy már angol marad? Ha értetek hozzá, ennyit mondjatok légyszi, ha nagyon értetek hozzá, azt is, hogy hogyan hozhatom vissza!!!
2012. márc. 9. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószinűleg külföldröl származik a telefonod és olyan product code-ja van,amihez nem tartozik magyar nyelv, az ovi suite pedig pr.code alapján tölti le a szoftvert hozzá. Otthoni körülmények között nem lesz tul egyszerü, kell egy tipusazonos magyar nyelvet is tartalmazó flash csomag és a Phoenix tört verziója .
2012. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ebből én nem sokat értek - mobilokban elég analfabéta vagyok. Le tudnád írni, hogy tudok ilyet szerezni?
2012. márc. 11. 12:46
 3/3 Süveg Zoltán válasza:
Nekem is ez lenne a problémám egy Nokia 700 as készülékkel. addig okés hogy product kódja nem magyar. De hogyan tudnám visszavarázsolni magyarra vagy átirni product kódot és ugy letöltök hozzá szoftvert. Valami részletes leírás tud valaki adni? Előre is köszönöm!
2012. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!