Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Ericsson Xperia X8-ról?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Már elavult. Hasonló árba van a OneTouch.


Yupiter

2012. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most cseréltem le az enyémet szerettem nagyon, de sajna "kinőttem" most NEO-t nyúzok :)
2012. márc. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nem szabad venni, de ha mindenképp ilyet akarsz, maximum 18 ezret ér.
2012. márc. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki ha csak annyit írok, hogy szar, akkor azt törlik.


Akkor írom, hogy szar, mert gyenge a hardver, kicsi a kijelző, és nagyon gagyi anyaga van, rossz érzés fogni.


A legjobb telefon amit olcsón kaphatsz SE Live 36k-ért, vagy Xperia Mini 40-ért.

2012. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ellentétben az előzőekkel, szerintem egyáltalán nem szar. De hát ugye kinek milyenek az igényi. Én személy szerint szeretem, nincs vele semmi gondom, amire kell, azt tudja, a kijelzője nem kicsi, látni rajt minden, nem akadozik, nem fagy, mindig azt csinálja, amit kell. Igaz a gyári cuccok egyenlőek a nullával, de marketről rengeteg okosságot le lehet tölteni hozzá, amivel teljesen személyre szabható és gond nélkül kezelhető.

De konkrétan mire vagy kíváncsi?

2012. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem van egy ha érdekel (commerce@postafiok.hu),2 hónapos múlt,garanciális,telenoros,nekem semmi bajom vele csak nem bírom az érintőképernyőt,már a gps be is utáltam de aztán rábeszéltem magam,megbántam,az én kezemnek ez nem való :-)Nem tudom ki hogy van vele de én hülyét kapok ettől a finomkodástól.
2012. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!