Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Székesfehérváron a Telenornál...

Székesfehérváron a Telenornál mikortól fogják beszámítani a telefonokat, és mennyiért? Bármilyet beszámítanak ugyanazért az összegért? A telenor okostelefonoknál mindenhol van facebook-twiter ingyen wifi nélkül?

Figyelt kérdés
Pl. :egy erdőben előveszem a telefonomat és feltudok menni facebook-ra??
2012. márc. 10. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, most van-e beszámítós akció, vagy mikor lesz, de igen, így működik, ha beviszel egy 10 éves törött telefont, beveszik.

Ha van épp ott mobilnet lefedettség, akkor igen, az erdőben is tudsz fészbukozni (ha van mobilnet előfizetésed).

2012. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link] ezt a telefont akarom megvenni.. az van írva : Belföldi hálózatokba:

Feltöltéskor a lebeszélhető összeg mellé belföldi, internetezésre alkalmas adatmennyiséget is adunk. akkor ez azt jelenti hogy Magyarországon ingyen van mindenhol facebook?

2012. márc. 10. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig van ingyen, amíg el nem fogy az adatmennyiség, amit adnak hozzá.
2012. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.válaszoló, és azt honnan tudom mikor fogy le? Egy Telenor One touch-telefonhoz ,,mennyi jár"?
2012. márc. 11. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mikor veszed, ott az oldalon nem találtam.
2012. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!