Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Ericsson Live with...

Burnin'Rubber kérdése:

A Sony Ericsson Live with walkman telefonnál a youtube-n keresztül beléptem az internetbe. Most nem tudok kilépni, hogyan kell?

Figyelt kérdés
Az értesítések panelban, futó alkalmazásként jeleníti meg az internetet egy kis ikon amely 3G helyett E betűt mutat. Szerintem még megy az internet és nagyon aggódok! A válaszokat előre is köszönöm.

2012. márc. 10. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az E mellett két nyíl is futkározik akkor tényleg használja a netet. Ha nem akkor nem. Bár időnként úgyis fogja (na nem a youtube miatt), épp ezért a mobilnet használata csak akkor javasolt ha van netcsomagod. Ha nincs ilyened, akkor simán tiltsd le a mobilnetet pl. apndroid, apn on/of widget segítségével, vagy egyszerűen a hálózati beállításoknál kapcsold ki az adatofrgalmat.
2012. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Valóban futkározik mellette két nyíl nem mindig néha-néha, de nem tudtam sehogy kikapcsolni. A t-mobilnál vagyok mozaik s díjcsomagban ahol azt írja, gondtalan internetezés túlforgalmazási díj nélkül 500 Mb-ig. Na most ,hogy pontosan ez mit is jelent nem tudom, annyit igen ,hogy android 2.3-as. Ha esetleg pontosan le tudnád írni ,hogyan is kell kikapcsolni azt nagyon megköszönném. Vagy csak a hálózati beállításoknál kell kikapcsolni az adatforgalmat és kész?

2012. márc. 10. 16:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszod is köszönöm szépen!
2012. márc. 10. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:

A t-mobilnál vagyok mozaik s díjcsomagban ahol azt írja, gondtalan internetezés túlforgalmazási díj nélkül 500 Mb-ig. Na most ,hogy pontosan ez mit is jelent nem tudom


Ezért kéne vásárlás előtt tájékozódni. Nem annyira jó dolog, vásárlás után megtudni, hogy valami nem stimmel. De szerencséd van, mert ez jó. Ha netezel az adatforgalommal jár. Neked ebből van 500MB. Ez egész jó mennyiség. És nincs túlforgalmazás vagyis, ha túl is léped tovább tudod majd használni csak sokkal lassabb lesz a net. Nyugodtan használhatod a netes dolgokat.


agy csak a hálózati beállításoknál kell kikapcsolni az adatforgalmat és kész?


Igen, de van mindenféle adatforgalom kapcsoló is amit widgetbe is ki lehet tenni és azzal is lehet ezt kapcsolgatni.

2012. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer!
2012. márc. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!