Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8-at lehet függetleníte...

Nokia N8-at lehet függetleníteni házilag, vagy csak üzletekben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha usa halozatfuggo,akkor lehet venni kodot hozza az ebayen 6 dolcsiert ,ha magyar halozatfuggo,akkor csak bonyolult es draga megoldas van ra - otthoni korulmenyek kozott nem fogod tudni megcsinalni
2012. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg rakhatsz rá független operációs rendszert, de ha oprendszercseréről van szó, akkor már lehetne egy kicsit egyedibb. például ezt ajánlom: [link]
2012. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21:06 jajj nemár ,ne beszélj ostobaságokat .Milyen független rendszert ? Ember olyan szinten van digitálisan szignozva az egész kernel,hogy az életben nem fut le a buherált program(megjegyzem nem is igen létezik ilyen) és akkor még csak a pda részbe nyultál,hol van ahhoz a baseband,ami a simlockot tárolja...
2012. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

21:53, lehet igazad van, én a jelenlegi tudásom alapján válaszoltam, teljesen lehetségesnek tartom hogy nincs igazam.

de szerintem egy biztos: a linkben szereplő rom készítőjét keresd fel, vagy ott kommentben kérdezd meg ,hogy függetlenné válik-e a telefon ha azelőtt kártyafüggő volt, biztosan sokat segít majd a válasz.

2012. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok köszike a válaszokat inkább teló csere!
2012. márc. 11. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!