Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legideálisabb htc...

Melyik a legideálisabb htc mobiltelefon szórakoztató tevékenységekre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérdésem tehát bővebben kifejtve, részletesebben - összefüggve. Leszögezném, nekem a htc telefon jön be legjobban, mert személyem szerint tapasztalat olvasásokból, vélemények olvasásából az jött le, hogy ez egy márkailag, masszívságilag és maga a mobili mivoltjailag is helytálló mobil. Nem mondom azt hogy a samsungok nem jók, vagy a nokiák, sőt másik márka sem, mert jelenleg is pl. nokiám van. Elejiben még ott kezdtem az érdeklődésem hogy eltájolódjak, hogy melyik mobilok között jó válogatni, és akkor jutottam el arra a pontra hogy: HTC. Azóta sokat olvastam róla. DE az a problémám, hogy nem tudom eldönteni, melyik htc az ami nekem legjobban megfelelne. Nem szeretném elsietni a vásárlást. A pénz nem kérdés, akár IPhone4-et is bírnák venni, de még is a magabiztosságnak menve a htc az ami szóba jöhet. Én a mobilt legfőképpen netezésre, zenehallgatásra, fényképezésre, játékok, illetve különböző applikációk használatára használnám, tehát ellentétben az üzleti világgal. Ezért egy olyan htc kellene, ami ezeknek mind megfelelne (egyik-másik kisebb-nagyobb hibákkal). Aki tapasztalt e kérdésben, az kérem válaszoljon nekem bővebben. Köszönettel egy ilyen témában még túlmondva zöldfülű.


2012. márc. 10. 23:21
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Sensation xe
2012. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sensation XE. vagy vársz még egy picit és One X.

Egy boldog htc tulaj :)

2012. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nos!:)

Utolsó hozzászóló.

Köszi a választ!:)


Én is úgy nézem hogy ez a htc X egy klafa telefon:)

várom már hogy lehessen vásárolni, csak ami zavar az a fehér színe:(

2012. márc. 19. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:

igen jónak ígérkezik. Lesz belőle fekete nem kell félni :)

[link]

2012. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!