Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8-as telefonhoz...

Xperia X8-as telefonhoz (androidos) ért valaki? többi lent

Figyelt kérdés

X8-as telefonomra tettem régebben egy ROM-ot (SensationDroid_v13.S). aztán használtam egy ideig és gondoltam teszek rá egy másikat (Ginger Xperia V20 2.3.7). fel is tette.. de amikor a telefont újraindítottam, akkor a Sony Ericsson feliratnál megáll és semmit se csinál. nagyon hálás lennék érte, ha tudna valaki segíteni, mert így használhatatlan a telefonom.

én pedig sík hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz.


2012. márc. 10. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Recovery bejön?
2012. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Ehhez külön kernelt is kellett volna feltenni. nAa-t.


Tölts le mást, pl. azt a zip-et ami előtte volt rajta, másold az sd-re és próbáld indítani a recovery-t amikor bejön a felirat.

Ha xrecovery, nyomkodd a vissza gombot, ha cwm recovery, akkor a kijelzőt nyomkodd.


Ha bejön próbáld telepíteni.

2012. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha meg nem jön be, akkor vehetsz egy másikat. Papírnehezéknek még jó lesz... :)
2012. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, mert flashtool-t még nem láttál...
2012. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zoli0815 válasza:
Ha meg nem jön be, akkor vehetsz egy másikat. Papírnehezéknek még jó lesz... :)........Hát te is sokat értesz az ilyen dolgokhoz ahogy látom.
2012. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dani1993 válasza:
SE Update servise megoldja a problémádat
2012. márc. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Persze... Megoldja... Felrakja a gyári romot, aztán kezdheti elölről.

Egyszerűbb felmásolni egy másik update.zip fájlt az sd-kártyára és azt telepíteni recovery-ből.


Mondjuk a kérdezőnek nem ártana elolvasni a leírást mielőtt felrak egy másik romot, hogy mi is kell hozzá...

2012. márc. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!