Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4s kérdés lentebb?

Iphone4s kérdés lentebb?

Figyelt kérdés
Az iphonomat valaki más számítógépére rákötve hoztuk müködésbe legelöször. Most hazajöttem, és be akartam allítani, hogy a facebookot el tudjam érni róla. erre az iphone kéri annak a jelszavát, akinek a gépéröl beállítottuk a telefont. Most mit csináljak? köszi a valaszokat

2012. márc. 11. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
talan kerd el a jelszavat akinek a geperol beallitottatok..
2012. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarja megadni, mert akkor öszerinte hozzáférek mindenéhez. Meg különben is meg kellene változtatnom a sajátomra, nem akarom az övét használni. Hogy tudom megvaltoztatni? Vagy hogy tudom visszahozni az iphonomat az eredeti "szüz" állapotába, mintha nem csinaltunk volna vele semmit, és elöröl kezdeni mindent?
2012. márc. 11. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyel ujat..amugy menj vissza es kerd el a kodot,ha aktivalni tudtatok szerintem megvaltoztatni is megtudjatok majd;)
2012. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
es ott elotte hogy lassa:D
2012. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itt egy video: http://www.youtube.com/watch?v=WBqs-ViD1DQ hatha segit valamit..
2012. márc. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!