Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defym-re feltettük a...

Motorola Defym-re feltettük a CM9-et és azóta nem működik a fényképező, és a programok is összeomlanak sűrűn. Miért és mit lehetne vele tenni?

Figyelt kérdés

Felraktuk az új CM9-et, és azóta nem működik a kamerám, megnyitom és nem működik, csak feketeség van a képernyőn. ( és nem, nem takarom el az ujjammal mint az egyik okos írta :) ) Feltettem egy másik kameraprogramot is, hátha az a baja, de nem, nem működik egyikkel sem... :S

A másik meg, hogy az ébresztőóra program egyfolytában összeomlik, megnyitom, és egyből kiirja, hogy sajnálatos módom a program összeomlott. De néha még meg sem kell nyitnom, csak úgy random összeomlik.


Mitől lehet ez és hogy lehetne rajta segíteni?? Kérlek segítsetek!

Ne írjatok ilyen szakszavakat, mert nem értek hozzá, ráadásul csaj vagyok, csak az ismerős aki csinálta visszautazott külföldre ahol lakik, és nem is jön haza egy darabig.


KÉRLEK SEGÍTSETEK


2012. márc. 11. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem egészen működőképes a rom. Ez sokszor előfordul. Ilyenkor nem igazán lehet mást csinálni csak feltenni egy másik romot.
2012. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A CM9 még béta vagyis még tesztverzióban van.


Elég sok hiba van benne.


Tegyél vissza stabil 2.3-as ROM-ot.

2012. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig CM7 volt rajta, az szinte kifogástalanul működött, ott is volt néha, hogy valami összeomlott , de ilyen soha, hogy nem is működik, meg hogy meg sem lehet nyitni mert egyből összeomlik.


Nagyon nehéz új ROM-t feltenni? Még sosem csináltam és nem is tudom hogy kell :S

2012. márc. 11. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem bonyolult, olvasgass fórumon, kérdezgess ott segíteni fognak.
2012. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!