Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung La Fleur S5230-as...

Samsung La Fleur S5230-as telefonomnak nem működik az érintőképernyője. Mivel már nem garanciás, Samsung szervizben 6000 Ft-ért javítanák. Ettől olcsóbban nem úszom meg a javíttatását?

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 12:41
 1/7 norberto79 ***** válasza:
Az jó ár!
2012. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg gsm boltban is hátha olcsóbb is lehet. De szerintem nem érdemes már költeni arra a telefonra.
2012. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem szívesen költök már rá, mert nem igazán vagyok vele elégedett! :)

De mivel augusztusban jár le a hűségem, szeretnék majd akkor új készüléket venni!

Megkérdezem GSM üzletben is!

2012. márc. 12. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:

T-mobileos vagy esetleg? A többi szolgáltatónál nem tudom de a t-mobilenál, ha 2 éves hűséget "fogadtál" :D akkor 18 hónap után készülékváltással, kedvezményesen vehetsz telefont. Nyilván nem lesz akkora a kedvezmény, mintha megvárnád a hűség végét, de így is jobb. :)

Tehát ha T-mobileos vagy, 2 éves hűséged van, akkor már vehetsz telefont kedvezményesen. Mindenképpen érdeklődd meg a szolgáltatódnál a lehetőségeket!

2012. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos csak szeretnék T-Mobile-os lenni, jelenleg még Vodafone-os, de mindenképp váltok! Azért köszönöm az információkat és utánajárok a lehetőségeknek! :-)
2012. márc. 12. 14:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos kifogtad a legdrágább érintőt - az összes többi szín ehhez a telóhóz kb. a feléből meglenne.
2012. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legjobb!Én is ebben a cipőben járok,oltári ez a rendszer!Vodafone-os vagyok,még nem járt le a 2 évem,viszont a telefonom élettartama úgy tűnik igen...
2012. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!