Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a telenor...

Mi a véleményetek a telenor One touch 990-telefonról? Minden rossz és jó tulajdonságát irjátok le! Milyen telefon van ami ehez hasonló árban van és 2.2-es vagy 2.3 as android van rajta?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én a gyerekeimnek ilyet vettem, és nagyon elégedettek vele.

Maga a készülék jó, amit fel tudnék hozni hibát, a kevés RAM.

2012. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában valóban jó telefon, 28000-et megér és a belső memória csak 100mb áll rendelkezésre és én ezt keveslem de ettől függetlenül jól használható.
2012. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28-ért tényleg jó telefon. Annyiért az egyik legjobb. Azonban ha tudnál még rászánni akkor 36-ért Sony Ericsson Live with Walkman.
2012. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindenki azt a Sony Erisson Live Walkman telefont ajánlja! De Gyerekeimnek nem jön be az a telefon! :(
2012. márc. 12. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
SE live-ot vette vasárnap, szerintem megérte :D
2012. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

valószínű, hogy húsvétra megvesszük a telefont.:) One touch 990-t!

(Maga a telefonnak 100Mb Ramja van, és azt tartjátok túlkevésnek? ) És ha teszek bele egy 4Gb-os memókártyát akkor már jó is lesz nem?

2012. márc. 14. 08:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Na igen, de az alkalmazásokat nem lehet teljes egészébe a memokártyára telepíteni, így a telefon belső memóriáját is foglalják, ezért ha minnél több a belső mem. akkor minnél több alkalmazást, játékot lehet rá telepíteni mondjuk én azt nem tudom hogy a gyerekeid mennyi app-ot fognak rátölteni, lehet hogy elég nekik a 100mb is.
2012. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát,olyan sokat nem akarnak de pl.: MSN, skype, Fruit Ninja, (fiú gyermekem legalább 1-2 motoros autos játékot ) És mennyire kevés az a 100Mb? Nagyon? vagy olyan közepes? mennyinek kéne lennie kb. hogy azért egy jó 5-6 alkalmazás mennye rajta? ( meg olyat is akarnak hogy van egy macska és utánnoza fura hangon azt amit a gyerek mond nei meg lehet simogatni pofán vágni...stb. (tudtommal az a játék jó sok helyet elfoglal ) Na ilyen alkalmazásokfuttatására kb. menyi mb-nak kell lennnie? :( Vagy zek agy rámennének? ha pl.: 2Gb--os vagy 4-gb-os memóriakártya van a telefonba?Azt hogy érti hogy nem teljesen a memókártyára mennek az alkalmazások?://
2012. márc. 14. 15:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100mb a belső memória nem a ram, a ram-ban tárolódnak az éppen futó alkalmazások ez a onetouchban 512mb, nem a ram a kevés hanem a belső memória
2012. márc. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sony erisson LIVE WALKMAN telefont vettem, három nap múlva megérkezik mert rendeltem:D
2012. márc. 17. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!