Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonom, facebook...

Ellopták a telefonom, facebook alapján "bemérhető"? Tanácsok? (Több lent)

Figyelt kérdés
Péntek éjszaka ellopták a telefonomat. SIM kártya nélkül is működőképes, és az ellopás idejében éppen kártya nélkül volt nálam. Facebook-omban azonban bejelentkezve maradtam, ez alapján van rá esély, hogy megtaláljam? Már csak ez és az IMEI szám az utolsó mentsváram. Mit tanácsoltok még? Vélemények? Köszönöm szépen előre is, mindenki válaszát nagyon várom!
2012. márc. 12. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Bejelentkezve maradtál, de honnan veszed, hogy internetre is kapcsolódik? Sim kártya híján max wifire kapcsolódna.

[link]

Itt kiírja, hogy honnan jelentkeztél be, de max város szinten, tehát nem sokat ér.


Tiltsd le minél előbb IMEI szám alapján.

2012. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látszik a kis telefon jel a nevem mellett mások számára mindig, szóval bejelentkezve maradtam. Letiltás már megtörtént szombaton.
2012. márc. 12. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
az mindig ki van írva. esetleg akkor tűnik el, ha rendesen kijelentkezek, de ha például csak simán kikapcsolom a wifit vagy bármit, attól még úgy jelzi, hogy fenn vagyok.
2012. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kis telefonjel nem jelent semmit. Kipróbáltam, akkor is azt mutatja, ha nem vagyok bejelentkezve és a telón a wifit is kikapcsolom... tehát semmilyen módon nem vagyok online.
2012. márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rendőrségi feljelentést mindenképp tennék. Sok esélye nincs, hogy megtalálják de soha nem lehet tudni. Az IMEI szám letiltás nem sokat ér. Szinte akármelyik szervizbe átírják 2-3000 Ft-ért.
2012. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!