Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » K800i telóm van. A youtube-on...

K800i telóm van. A youtube-on találtam egy videót, amiben egy elég érdekes K800i volt megtuningolva valami szoftverrel. Hogy kell azt csinálni?

Figyelt kérdés

Itt a link a videóhoz:

http://www.youtube.com/watch?v=_B1CgIvrrY0

Előre is köszi :)


2009. jún. 10. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

faq.se-portal.hu itt minden le van írva, de ha elakadtál akkor kérhetsz segítséget a fórumon (csak azt ne kérd, hogy magyarázzák el mert akkor úgyis elküldenek, hogy olvasgasd a faq-ot) Amúgy nem nehéz én a K550-esemmel csinálgatok hasonlókat (W610-es szoftver, vkp-k stb.)

A videón lévő telóra egy K810-es szoftvert rakott fel, kicserélte a menüt, felrakott egy vkp-t, hogy a médialejátszó walkamnesnek nézzen ki, egy vkp-t arra, hogy a rádió menyjen headset nélkül egyet meg azért, hogy a fényerőt le lehessen venni 10%-ra, meg ahogy elnéztem egy pár elf is van rajta meg egy betűtípus csere és egy másik layout, hogy az óra máshogy jelenjen meg és gondolom új kameradrivert és acoustic drivert is kapott a teló, meg a bekapcsolókép ami ki lett cserélve. Szal ha valami hasonlót akarsz akkor kb. ezeket kell megcsinálnod a tieden is.

2009. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

esetleg a menürendszeren tudsz változtatni flash menüvel is

[link]

2009. jún. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A K800-as nem támogatja a flash menüt szal azzal nem tudsz kezdeni semmit.
2009. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!