Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100 megából hány napig lehet...

100 megából hány napig lehet telón kijönni?

Figyelt kérdés
Voltam a telenornál, és mondta, hogy egyre többen csinálják azt, hogy megveszik 999ft-ért a 100 megás csomagot, és éjjel-nappal megy a facebook cset, mert az nem fogyaszt olyan sokat, és jön rögtön az értesítés ha kapsz egy üzit, vagy valami. Ezt így tényleg meg lehet oldani? 100 mega hány napig elég, ha más oldalakon is vagyok, mást is csinálok?
2012. márc. 13. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a mega az megabájtot jelent.


"más oldalakon is vagyok, mást is csinálok"

Pont ez a lényeg. Attól függ, mit mást akarsz csinálni. Ha zenéket, nagyobb képeket töltögetsz le folyamatosan, akkor azért el tud fogyni hamar.

2012. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen megabájtot jelent. Letöltögetni nem szoktam, inkább mondjuk szövegfordító, email, különböző oldalak de csak olvasgatásra, nem letöltésre.
2012. márc. 13. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor még akár működhet is a dolog. :)
2012. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha utána csak lekorlátozzák akkor attól még a facebook teljesen jól fog működni.

Ez úgy szokott működni, hogy ha elfogyasztottad a 100mb-ot akkor lekorlátozzák a sebességet 32kb/s re ami nem tragédia.

2012. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De az nekik akkor miért éri meg, hogy csak lekorlátozzák, ha már elhasználtam azt, amiért fizettem? Amúgy telefonon sokkal kevesebbet fogyaszt, mint gépen? Mert itt emlékszem 400, vagy 600 megabájtos csomagba voltunk, és úgy is alig jöttem ki egy hónapban..
2012. márc. 13. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!