Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola U9/Hogyan tölthetek...

Motorola U9/Hogyan tölthetek fel rá témát?

Figyelt kérdés
-a neten találtam a modmymoto.com oldalon témákat,hallottam hogy kell a Motorolákhoz egy program,amivel felilleszthetem,de sajnos nem tudom melyik ez a program és hogy hogyan kell!A válaszokat előre is köszönöm!Már ha leszek!:P
2009. jún. 11. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi vagyok..nekem is U9 van....:O
2009. jún. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok.megtennéd h. ha valahonnan kideríted a dolgot,írsz egy privit...köszi, és bocs h.én se tudok segíteni..


egymásik U9 tulajdonos:)

2009. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hűha.Ez bibi.Jól jönne most egy égi áldás vagy egy motorola mindent tudó könyv.Sebaj,aki tud valamit segítsen nekünk!:)
2009. jún. 12. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!még mindig az 1.(és 2.)válaszoló vagyok!:)


*****


én ezt az oldalt találtam,itt vannak speciálisan Motorola témák.le is töltöttem egyet,de .zip formátumú,úgyhogy itt elakadtam...nem tudom h.kell telóra rárakni..a zip.tömörített verziót talán ki kell csomagolni és utána sikerülne..talán...a kicsomagoláshoz winrar program kell...lehet azt kéne letölteni...:OOnem tudom



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia

Már jártam azon az oldalon,de azok a fájlok nem jók Motorola U9 telefonra.Azért mert nem ismerik fel és nem kompatibilisek avval a telefonnal.Amit én írtam a modmymoto.com az viszont jó.Fel kell regisztrálni és egy csomó fájlt le tudsz szedni.A fájlok kibontásához meg WinRAR program kell.Googleba rá tudsz keresni.:)

Van a Motorola Phone Tools program is de avval se jutottam sokra,gyakorlatilag ha a gép felismeri a program is ugyan azt tudja mint a gép.

Remélem egyszer majd rájövünk.......:)

2009. jún. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!