Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom hogy a sony ericssony...

Petko333 kérdése:

Tudom hogy a sony ericssony megszünt, na szoval ezt a sony ericssony live whit walkment már a sony készitete és fönnmaradt a név rajta? (többi lent)

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert hogy én 2 hónaop mulva megveszem az alábbi mobiltelefont és mivel megszünt a ericssony cég ezért még gyártanak ilyen mobiltelefont??
2012. márc. 13. 16:22
 1/5 A kérdező kommentje:
(2 hónap mulva megtudom majd venni az alábbi mobiltelefont??)
2012. márc. 13. 16:28
 2/5 A kérdező kommentje:
kérlek válaszoljatok rá :DD elöre is kösz
2012. márc. 13. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:

A cég nem szünt meg :) 2001 ben a Sony és az Ericsson egyesült. A Sony is gyártott telefonokat, több kevesebb sikerrel. Az Ericsson piacvezető volt akkoriban.

Mára már az Ericsson cég ipari komunikációs eszközöket gyárt. gyakorlatilag szinte az összes mobil átjátszó állomás Ericsson gyártmány.

Most a telefon iparág maradt a Sony -é. Az Ericsson meg maradt az ipari technologiáknál. Ez 11 éve így megy, csak most már nem fogják használni az Ericsson nevet.

2012. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaa a lényeg. Megtudod venni :D
2012. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen megtudod venni sőt, míg ki nem fut a modell Sony Ericsson név lesz rajta. Csak az Ericsson részesedésének felvásárlása után kijött modellek neve lesz Sony, lásd Xperia S, P, U, Sola, Ion.
2012. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!