Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c6-00, másnak is ennyi...

Nokia c6-00, másnak is ennyi gond van vele vagy csak nekem van ilyen szerencsém?

Figyelt kérdés

egy éves telóm már 3 szor volt szervízbe és már megint rossz. sokszor befagy, a billentyűzet van mikor maga dönt arról h mit ír, ja és a legújabb, ez a kedvencem, videózok és mikor nézném vissza akkor 10 másodpercnél befagy aztán utána újraindul majd megintbefagy.

szóval arra lennék kíváncsi h én fogom ki mindig az ilyen telefonokat (mert az előző sony-mmal is ennyi gond volt) vagy az összes ...????

köszi:)



2012. márc. 14. 16:33
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Szia. Egy ismerősömnek van, ő nem panaszkodik rá. Alapjában véve lusta és az érintőkijelzője is elavult, de szerintem inkább te vagy a peches.
2012. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hurrá:D

köszi a választ:)

2012. márc. 14. 17:00
 3/5 anonim válasza:
én ugyan így jártam vele. háromnegyed éves kb. és már 4x volt szervízbe. beszart a wifi rajta. nem működött az érintő jelzője se a billentyűzet. kamara szintén szar. életrekel magától és azt ír amit ő szeretne.ki-be kapcsol pin nélkül magától mikor úgy gondolja,hogy az épp helyénvaló.nemtudok hívni róla mikor szintén megadja magát átmenetileg...stbstb...sorolhatnám. egyszóval ótvar egy müanyagszardomb a nokiától ez a készülék
2012. máj. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
teljesen átérzem a helyzeted én 2 hete bevittem a pannonba h küldjék el szervízbe, csómó baja volt nekem is h nem azt írja amit én akarok, meg kamerázni se lehetett vele, lefagy úgy h ki se lehet kapcsolni, stb. rá 5 napra küldték az sms-t h kész. csodálkoztam h milyen gyorsan kész let. bementem érte de mivel sietnem kellet a buszhoz csak otthon szereltem össze, alapból mikor bekapcsoltam utána eléggé lassan reagált dolgokra, le-le fagyott, aztán kipróbáltam a kamerát, vagyis h kipróbáltam vna ha műkösött vna, húú olyan iodeges lettem, másnap vihettem is vissza. ez volt másfél hete, azóta semmi:S szóval nem tudom meddig játszuk még el ezt a szervízbe viszem és visszaküldik ugyanúgy játékot.
2012. máj. 3. 21:42
 5/5 anonim válasza:

pár hete vissza vittem újra és megmondtam, hogy használhatatlan kiszeretném cserélni végleg, hajlamos vagyok ráfizetéssel vásárolni egy másik készüléket. bele is mentek és mostantól egy htc telóm van.

állj a sarkadra , vigyél minden cuccot ami járt hozzá ( garanciajegy,tartozékok,doboz,persze hibátlan állapotban) és vesd fel te is nekik ezt a dolgot, valamit muszáj csinálniuk, csak próbálnak hülyének nézni

2012. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!