Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam be a wifit...

Hogyan állítsam be a wifit hogy menjen az internet? Samsung i900 omnia.

Figyelt kérdés

Vettem használtan egy omniát de nem megy az internet wifin keresztül pedig mindent próbáltam de az opera soha nem nyitott meg semmit (hiba írja). Be van kapcsolva már mindent nyomkodtam össze-vissza de nem sikerült. Egyébként 6.1 windows van rajta.

Nagyon fontos lenne a munkám miatt hiszen csak a wifi miatt vettem meg.

Köszönöm


2012. márc. 14. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Sorja van ennek, mint a lepényevésnek.

Telón be van kapcsolva a wifi? Hálózatot látja? Jelszót is be kell írni ha van(illene hogy legyen).

Apropó, saját wifi-d?

Össze vissza ne nyomkodd, annak semmi értelme.

2012. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen saját wifi és van is kód. a hitelesítésnél mit jelöljek be? köszi a gyors választ.
2012. márc. 14. 18:40
 3/5 A kérdező kommentje:
a csatlakozásnál sincs semmi pedig állitólag ott annak kellene leni hogy: the internet. :(
2012. márc. 14. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Pont most jártam erre.

A telós dolgot nem ismerem, de lényegében ugyanaz kell legyen a protokoll mint gépnél. Először látnia kell a hálózatot, utána jönne a csatlakozás, jelszókérés, netezés.

Az omnia menüjéről lila gőzöm sincs.

2012. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

látja érzékeli de amikor megadom a kódot mostmár azt írja ki hogy nem megfelelő pedig az a kód én ezt nem értem nagyon bonyolult.

köszi

2012. márc. 14. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!