Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopott androidos telefon....

Ellopott androidos telefon. Hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ellopták az androidos "Samsung Galaxy Ace" telefonomat!

Ki van kapcsolva, hiába hívom..

Sajnos nem raktam rá ilyen SMSbenküldős lopásgátlós programot:(

Mi tévő legyek? Be lehet valahogyan mérni, ha nincs benne SIM/másik SIM van benne/ki van kapcsolva a telefon?


2012. márc. 14. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Fordulj a rendőrséghez, tedd meg feljelentésedet, gyári szám alapján tárgykörözésben tudják szerepeltetni, de így sajnos csak csekély esély van a megkerülésére. Annyi szokott még előfordulni, hogy te letiltatod a számodat, a hülye meg beleteszi a saját SIM kártyáját és a rendőrség már meg is találta. Ezért is érdemes feljelentést tenni. Ha átkódolják, akkor sajnos annyi...Minden esetben ki szokták kapcsolni, mert félnek, hogy bemérik a telefont.
2012. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Rendőrségen voltam már, próbálkoznak.

Remélem lesz olyan hülye.. De mi van, ha nem kapcsolja be? Akkor sosem kapom vissza a telefonomat? :S

2012. márc. 14. 22:24
 3/23 A kérdező kommentje:
Ja, és mi az, hogy "átkódolják"?
2012. márc. 14. 22:25
 4/23 anonim ***** válasza:
Elvileg amikor megvetted a telot a papírján volt az imei cím, ami egy sok számjegyű kód. az alapján megtalálhatják.
2012. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Kellett volna rá lopásgátló!

Egyébként nekem is lopták már el telefonomat, és a rendőrt, akinél feljelentést ettünk, ismertük, ezért elmondta, hogy mér vehetjük is az új telefont, mert nagyon kicsi az esély a megtalálásra. Az imei kód alapján a szolgáltatóknál lekérik, hogy használják-e, de amúgy mást nem tudnak...

2012. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Értem, akkor ezért nem kaptam sok bíztatást a rendőrségen sem:((

És a GPS alapján nem lehet valahogy megtalálni? Ha bekapcsolja a telómat(telóját:@@@), és talál jelet?

2012. márc. 15. 17:38
 7/23 anonim válasza:
Iphone 3-at loptak el tőlem, rendőrség baszott csinálni valamit, de én nem hagytam magam, és végül egy telefonboltba megtaláltam..:) szóval érdemes azokat nézni, ime-szám alapján beazonosítják a boltba neked, ha van olyan készülék ott. hogyan lopták el?
2012. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Bemegyek holnap a helyi telefon boltokba akkor, hátha megtalálom..

A táskámból lopták ki, valószínűleg egy étteremben..

De amúgy ez az SMS-es dolog miért hatásos? Hogyha ellopják a telefont és kiveszik a SIM kártyámat, akkor hogyan küldjek magamnak SMSt, ha egyszer nincs benne a SIM?..

2012. márc. 15. 18:19
 9/23 anonim válasza:
Esetleg még nézheted a vaterát, meg ilyen oldalakat, hátha felteszik.
2012. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kérdező: A program az interneten küld értesítést, ha új SIM-kártyát helyeznek bele, és elküldi a számát. Akkor majd arra küldöd az SMS-t.

Onnan meg csak GPS-koordináta leolvasás, és máris könnyebb dolgod van.

2012. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!