Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még újonnan iPhone...

Megéri még újonnan iPhone 3GS-t venni?

Figyelt kérdés
Jelenleg iPhone 2G-m van de már az elég elavult meg már a wifi chip is feladata a szolgálatot. Sajnos iPhone 4-re nincs elég keret ezért 63.000-ért néztem iPhone 3GS-t. Megéri még azt venni vagy a 2G,3G-hez hasonlóan azis elvesztette a támogatást? Tudom hogy ennyi pénzért lehet egy jobb androidos telefont venni de én ragaszkodok az iOS-hoz.

2012. márc. 15. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Már 1 éve se érte meg, 63 főleg sok érte. Inkább vegyél addig valami olcsó nyomógombost, vagy keress egyet a fiókban, és spórolj, amíg meg tudod venni a 4-est.
2012. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyökérség kevés pénzzel ragaszkodni az Iphone-hoz.

Vegyél 60k-ért egy tuti Androidos telót.

2012. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát én sem vennék újat. maximum jó állapotú használtat. ha sikerül olyan embert kifogni, aki ifan, akkor az nem is ver át, meg vigyázott is rá. az ilyenek többnyire azért adják el, mert vett 4s-t meg hasonlók. persze itt bennevan az is, hogy valami szart veszel, de nekem még eddig nem volt használt telókkal gondom :) mostmeg i4-em van.
2012. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ipod touch 4. az olyan 60 Mátyás környékén tanyázik és mellé egy pár ezer forintos telefont.
2012. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!