Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a Nokia C5-03,...

Sebially kérdése:

Miért írja ki a Nokia C5-03, ha le akarok szedni egy alkalmazást, hogy: "A memória megtelt. Zárjon be néhány alkalmazást és próbálja meg később! "? Mit kellene csinálnom, hogy le engedje szedni?

Figyelt kérdés
A játék, amit le akartam szedni, 745 kb, és még telefonmemória szabad 5 MB. Nincs megnyitva semmi a letöltésen kívül...
2012. márc. 15. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Az lehetetlen, hogy semmi sincs nyitva. Elöször elmagyarázom az üzenetet, hogy utána értsd a többit:

Ez a hibaüzenet azt jelenti, hogy tele van a telefon RAM memoriája. A telefonmemoria, az tárhely. Ebben a telefonban 128MB RAM teljesit szolgálatot (ugyanugy, mint a többi régi v5ös telokon), ami nem tul sok.


Hogyan küszöböld ki?

Valoszinü, vannak háttérben futo alkalmazások. Ezalatt ne olyanra gondolj, mint játék, vagy zenelejátszó.

Például: mondjuk van egy N-Desk programod, (menüprogi) és be van állitva az autostart. Akkor az automatikusan fut a háttérben, amit te NEM látsz sehol, a feladatkezelöbe sem.

Ehhez ajánlom a RAMBlow programot. Ki lehet vele iktatni a felesleges alkalmazásokat.


Vagy


ajánlom, kapcsold ki a témahatásokat, és ujrainditás! Ezután kitisztul kicsit a RAM még, kb 3-8MB hely felszabadul.

ezután probálkozz a telepitéssel.


azt ajánlom, hogy a telefonmemoria (C:) töröld a felesleget, addig, hogy kb 10MB hely legyen, mert ha az tele van, a telefon nagyon lassu tud lenni.


Én 5230 tulaj vagyok (gyakorlatilag ugyanaz a telefon csak wifi nélkül) és sokat találkozom én is ezzel a hibával. E ha megcsinálod a leirtakat garantálom, hogy jo lesz! Üdv:)

2012. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!