Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy apple 3g-t, és...

Vettem egy apple 3g-t, és ugye az iphone-oknál ha megnyomom 2x a home gombot akkor elvileg előjönnek a futó alkalmazások. Nálam ez hiányzik. Hogy tudnám megcsinálni? HELP

Figyelt kérdés
Újra is raktam ugyanezt a szoftvert, minden beállítást megnéztem, de nem találom. Hogy tudnám megoldani?
2012. márc. 15. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszan kell nyomni


A legtöbb telefonnál szerintem így van.

2012. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
így sem sikerül:S
2012. márc. 15. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Multitasking-nak hívják. iPhone 3GS-től lehet rá rakni azt az IOS frissítést, ami ezt tartalmazza. Szal. Sima 3G-n ilyen nincs. :)
2012. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rakd újra a szoftvert, vagy rakd rá az új 5.1 szoftvert azon biztos h megy!
2012. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3G-re nem lehet rá rakni az 5.1-et. Az előző válaszomban le is írtam.
2012. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát igen...nincs 3g-be multitasking..
2012. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszi a válaszokat. Azért megpróbálok rá egy 4.1.2es 3gs softvert ráerőszakolni ha megy, ha nem akkor pedig elfogadom ilyennek amilyen :)
2012. márc. 15. 22:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült, megcsináltam:D Nem kell 3gs szoftver a multitaskingho. Annyi volt az egész, hogy amikor a snowbreezeben új costum firmware-t csináltam, bekellett csak pipálni a defaultnál a multitaskingot is, memég a menü backgroundot, és az aksi %ot is lehet :D nagyon tetszik, kicsit se lassabb, mostpedig aztakarom megoldani, hogy hogyan lehet deaktiválni azt, hogyha valamilyen hálózathoz csatlakozok akkor ne szopja annyira az aksit. Tehát basebendet próbálok most cserélni. Ha sikerül megírom, hogy hogy csináltam :)
2012. márc. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!