Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Benzinkútnál töltöttem fel...

Benzinkútnál töltöttem fel t-mobilos telefonomat (samsung galaxy gio) és nem enged hívást kezdeményezni mert azt írja, hogy nincs rajta pénz. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ma vettem és először töltöttem fel, de a ha a másik telefonba átrakom a sim-kártyát akkor is ez van

2012. márc. 16. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

*102#


Tárcsázóba írd be. Utána mit ír?

Jó számra töltöttél?


Sajàt szám:


*121#

2012. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ingyenes ügyfélszolgálatot és kérdezzél rá hogy mi lehet a probléma, lehet nem írták jóvá a számodon. A számla amit kaptál a feltöltésért az legyen meg mert azzal jogosan tudsz majd reklamálni.
2012. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos jó számra töltöttem mert megkaptam az sms-t illetve a netezésért szedi le a pénzt. Csak hívásoknál nem érzékeli h van rajta pénz
2012. márc. 16. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel most vetted és ez egy okos telefon, valószínűleg az internet vitte el a pénzt. Az okos telefonok folyamatosan internet kapcsolatban vannak, az alkalmazások, anélkül, hogy Te elindítanád, csatlakozhatnak a világhálóhoz. A beállításoknál lehet kikapcsolni az adatforgalmi hozzáférést. Ezt mindenképpen tedd meg a következő feltöltés előtt, vagy megint le fogja szívni a net a pénzt.
2012. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap vettem egy ilyen telefont és ugyan ezt csinálja.

A kártyán van pénz, ha másik telefonba beteszem a kártyát akkor enged telefonálni, csak ezen nem.

Egyelőre azt a megoldást találtam rá, hogy a kikapcsoló gombot hosszan megnyomva, az "Adathálózati üzemmódot" ki kell kapcsolni. Onnantól enged telefonálni viszont nincs net. Ha netre van szükségem, akkor be kell kapcsolni vissza ezt.

Hogy ezt mért csinálja, nem tudom, mert még nem ismerem ki magam annyira a készüléken.

Próbáld ki, hogy így működik-e!

2012. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet vele?
2012. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!