Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek se működik a youtube...

Nektek se működik a youtube telefonon?

Figyelt kérdés
Xperia x8 am van jól működött a youtube rajta de kb két hete amikor megnyitom tölt valamit és lefagy. és nem csinál semmit. mit tudnék most csinálni vele? Nektek is rossz?
2012. márc. 16. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem a youtube problémája lesz, hanem a youtbe alkalmazásé. Épp ezért ez nem egy globális probléma, hanem egyedi és épp ezért mindenki másnál (kivéve azoknál akiknél hasonló probléma van) működik mint pl. nálam is.

De időnként nekem is csinál hasonló dolgokat. Ilyenkor egy kényszerített leállást csinálok, rosszabb esetben újraindítom a telefont és működik.

2012. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
frissítsd a Marketről
2012. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom frissiteni marketről mivel nincs hozzá frissités és még csak meg sem jelenik alkalmazásként nekem:S
2012. márc. 17. 10:52
 4/7 anonim válasza:
pedig valahogy frissíteni kéne :S nekem ilyen volt, és frissítettem Marketről, már jó lett :D esetleg Wifivel, ha olyan helyen vagy, frissítheted
2012. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
marketbe írd be, hogy youtube, menj rá, aztán nyomj rá, hogy frissítés
2012. márc. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha beirom vmi waketube meg élőwallpepar.... jön csak be:S
2012. márc. 21. 18:51
 7/7 A kérdező kommentje:

hozzákötöttem a géphez hogy gépről tegyem rá a youtubot(mert itt megtaláltam) de ezt irja:

This app is incompatible with your phone.

phone

This item is not compatible with your device.

^^ szóval valami más ötlet?:S

2012. márc. 21. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!