Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N97 mini telefon hangere...

Tokány kérdése:

Nokia N97 mini telefon hangerejét, hogyan lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Elromlott a telefonom hangerő szabályzó billentyűzete, és így nagyon hangosan szól.. Olvastam olyat, ( itt: [link] )

hogy van más módja is a szabályozásnak. Igaz hogy itt samsung telefon van, ráadásul hangosítás, de nem lehet ezt valahogy Nokián is?



2012. márc. 16. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

hangosan szol alatt nemtudom mit értesz.


De a zenelejátszóba ha ráböksz a albumképre, bejön egy csuszka amin a hangeröt lehet állitani


a csengetést meg az üzemmodokba lehet állitani.


Alkalmazásoknál meg az alkalm. Belül lehet állitani a hangot.


Ha kicsit kifejtenéd mire célzol könnyebb segiteni;)

2012. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha hívásnál szól hangosan, akkor egyszerűen az üzemmódban kell állítanod a hangerőt...
2012. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Zenehallgatásnál zavart, és nem tudtam hogy ott hol lehet állítani, így meg találtam, nagyon köszönöm a segítséget! (:
2012. márc. 19. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!