Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalat a kínai...

Mi a tapasztalat a kínai érintős mobilokról? Olyanok írjanak akiknek van.

Figyelt kérdés
szeretnék venni egyet már csak a dual sim miatt is! írjátok le hogy mennyire használható, esetleg tényleg nagyon gagyi-e. és érdekelne hogy melyik tipus az amiben tényleg 2mp-el camera van!Mert nekem az lenne a fontos mert 2 telóm van de az egyiket csak a camera miatt cipelem magammal -_-"
2009. jún. 11. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A Meizu M8-ra gondolsz valószínűleg..ez engem is érdekel,de valahogy nem akarózik megérkezni Mo.-ra,.Az EU valamiért nem engedi az itteni piacra(??) A Samsung egyik modellje már 2 sim-es azt lehet itthon is kapni.
2009. jún. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Nekem van egy ilyen kinai (noname) dual-simes (2 kártya egyszerre aktiv), érintoképernyős mobilom: kicsi, jol nez ki, teszi a dolgát.


Ha fénykép készitésére kellene, akkor ne vedd meg: sokat olvastam vásárlás előtt, és nem igaz a 2mp (amikor én vettem, nem volt az, pedig akkor is igy hirdették)

Amugy nekem bevált.

2009. jún. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

A kínai dualSIM-esek általában annyit tudnak, amennyibe kerülnek. Én ezt ismerem: [link]


A fényképezője gagyi. Telefonálásra alkalmas, bár az érzékenysége rosszul lefedett területen gyengébb, mint egy márkás készüléké, de használható. Ennyi pénzért nem várok többet. Előfordul, hogy megszakad időnként, de ez a Nokiámmal is megtörtént már..Szóval nem várj többet, mint amibe kerül.

2009. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nekem most a magyar palettán amit kinéztem a ka08 én teljesen meglennék elégedve egy 2mp camerával. digitális fényképezőm van ha profibb képeket akarok készíteni arra az jó de ha valami hirtelen képet kéne készíteni vagy partin az 1,3mp kevés lenne. can ipod touch-om ugyhogy mindenképp ilyen iphon szerüség kellene mert nagyon bejönnek :)
2009. jún. 12. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
ha van ipod touchod akkor hatalmas nagy kiábrándulás lesz egy ilyen telefon. Közel sem hozza ugyanazt az élményt. Valóban lehet vele telefonálni de ha hozzászoktál a jóhoz, akkor nehéz lesz elégedettnek lenni vele.
2009. jún. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok mit tud egy ilyen szintü telefon :D de nekem a dual sim a lényeg! az érintőt meg nagyon megszerettem :)
2009. jún. 12. 11:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek a kínai cuccok veszett gagyik :S És a 2 mpeles kamera is csak kamu ezek minősége egy Nokia 6600 képeivel vetekednek
2009. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!