Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos készülékeknél a...

Androidos készülékeknél a "Hamis helyek" az mire utal?

Figyelt kérdés
Mit jelent pontosabban?
2012. márc. 17. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem általánosítanál és elmondanám milyen készülékben találtál ilyet, és hol? Mert én az enyémben nem találtam ilyet...
2012. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beállítások - alkalmazások - fejlesztês - álhelyek?
2012. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2012. márc. 17. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Eyémben ilyen nincs, de kis guglizás után ezt találtam:

[link]


Az előzményéből: [link]


És ebből azt szűrtem le, hogy akkor kell bekapcsolni ha idegen helyről akarsz alkalmazást telepíteni (sd kártya, bármely más webhely), nem pedig a marketről.

2012. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az az ismeretlen forràsok...
2012. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is úgy írja, de mivel még mindig nem tudom milyen típusú telefonja van... Csak segíteni próbáltam. Ott a linkek alapján ez arra jó.
2012. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

S2-m van, most tettem rá az ICS-t, s eléggé szem előtt volt..

Amúgy szerintem az lehet, hogy ha nem engedi feltelepíteni az appot, akkor lehetséges, hogy kéri a Hamis helyek-et is bekapcsolva.

2012. márc. 17. 14:53
 8/8 bp1985 ***** válasza:
köze nincs se a markethoz , se a telepítèshez. Arra jó hogy te Pesten vagy , a telefon meg mondjuk Miskolcnak èrzékeli. Nekem is be van kapcsolva ,facebookon is kamu helyet ír ki.
2012. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!