Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a telóm, drága a...

Beázott a telóm, drága a megcsináltatás?

Figyelt kérdés
Beázott a telóm (nokia c7) drága lenne a megcsináltatás?

2012. márc. 17. 14:13
 1/4 anonim válasza:
nekem 5230 am volt, barátnöm beleejtette a felmosovödörbe. kivettem, megszáradt, müködött. nemrég elromlott de az nem emiatt volt, egy kedves barátom kivégezte :D most c5-03-al élek.
2012. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedd szét, hagyjad szobahőmérsékleten száradni, ne tedd radiátor közelébe, ne hajszárítózd, 2-3 nap múlva tedd csak vissza az akkumulátort, SIM-et, majd reménykedj, mert drága lenne a javítás..
2012. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt csak nekem 5130-as telefonnal. beázott kiszedtem, párás lett a kijelző, meg minden, majd rá 8-9 hónapnyira zárlatot kapott. Mondjuk volt bent szervízben mert 3 lámpa nem világított ( már azelőtt nem mielőtt vízbe ejtettem volna) Visszakaptam 2 hét után mert 1 hétig elfelejtették szerintem felküldeni a szakszervízbe, és rá 2 nappal: Az aksi kb 45 fokos mögötte meg van vagy 60 fok is, 3-4 óráig töltöm melegszik a telefon meg a töltő is, majd anélkül, hogy nyomnék rajta még CSAK 1 GOMBOT IS. 1 óra alatt lemerül, úgy, hogy KÉSZENLÉTI NEM rendes, hanem KÉSZENLÉTI módban volt. Azt mondták annyiba kerülne a megcsináltatása, mint ma akkoriban egy új telefon (2011 augusztus). Karácsony előtt írtam nekik egy levelet hogy mennyi lenne a megcsináltatás, azt mondták, hogy ők ilyet még fizetős garancia esetében sem javítanak! Megjegyzem mivel VIZET találtak az alaplapjában, ezért az egész alaplapot ki kellett volna cserélni. Én így jártam velük. Remélem, hogy neked több szerencséd lesz. Sok sikert
2012. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Ha kiszárad és működik, add el amilyen gyorsan csak lehet, mert csak szívni fogsz vele.
2012. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!