Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Napelemmel szeretném tölteni...

Napelemmel szeretném tölteni a telefonom, ehez milyen napelemet vegyek?

Figyelt kérdés

van egy napelemes telefon töltőm, de ez 2 tölthető ceruzaelemet tölt, és ha feltöltöttek arról lehet tölteni a telefont. Én olyat szeretnék ami közvetlenül tölti a telefont, szóval egy sima napelemcellát amit ha szép napos idő van kirakok a kertbe és tölti a telefonom. Nem is konkrétan a pénz "nyereségért" hanem a tudatért, hogy zöld energiával töltöm a telefonom :) valami ilyesmire gondoltam, ez nem is drága; [link]

egy iphone 3GS-em van, ezt szeretném tölteni. Arra gondoltam, hogy egy iphone kábelt ráforrasztok a napelemre és úgy töltöm, csak félek hogy túltöltődik vagy valami hasonló. sajnos elektromosságból soha nem voltam jó... ezért szeretnék segítséget kérni, hogy mi kell hozzá, hogy tudom kivitelezni stb. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2012. márc. 17. 22:53
 1/4 marko160 válasza:

itt talán találsz valami töltőt amit szeretnél ;)

[link]

2012. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 marko160 válasza:

vagy esetleg ez

[link]

2012. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 marko160 válasza:

vagy ez:DDD

[link]

2012. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy hasonló töltőm van nekem is, ezzel kezdődik leirás. Ezekben amiket küldtél, mind elemet, akkumlátort tölt a napelem, nem pedig közvetlenül a telfont.
2012. márc. 22. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!