Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation XE-röl tudnátok...

HTC Sensation XE-röl tudnátok személyes véleményt írni?

Figyelt kérdés

ezek főként érdekelnek hogy:

-3gp be veszi fel a vidit? ha igen attól még avit lejátszik?

-akadozik-e?

-zenelejátszóba van mappánkénti rendezés?

-mivel nagyobb a felbontása 480x800 nál olyan alkalmazások amelyek akkorák rakhatók rá?(Szal nem lesz a szélén fehér képernyő?)

-ha 1 a4 es füzetlapot lefotózok jól olvasható?

+ véleményt is írjatok :D h jo v nem



2012. márc. 18. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok mindenre válaszolni, mert csak haveromnak van.


- avi-t lejátszik, ha nem is magától, akkor Play-ről leszedsz egy programot és már megy is (és mivel HD a kamerája szerintem mkv-be vesz fel, esetleg mp4-be, semmiképp se 3gp-be)

- nem akadozik, max nagyon ritkán, ha épp ezer program megy

- A4-es lazán olvasható vele


Vélemény:

Jó telefon, erős hardverrel, HTC Sense-l, az ICS is már lassan tölthető rá, jól összeszerelt, jó anyaghasználat, stb.


De én inkább várnék a HTC One S-re, az még jobb lesz, és az egyik legszebb telefon.

2012. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"A videólejátszó is korrekt, a leggyakoribb formátumokkal (DivX, Xvid) gond nélkül megbirkózott. Az 1080p felbontású, mkv kiterjesztésű felvételeket is tökéletes folyamatossággal játszotta le"


"autofókuszos kamera is helyet kapott, amellyel maximum 8 megapixeles, azaz 3264 × 1840 képpontos felbontású fotókat"


"egy tesztvideót is lőttünk, ami itt érhető el" - 3gp !


forrás, ezt olvasd:

[link]

2012. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

thx a válaszokat akkor már csak ennyi érdekelne:

-zenelejátszóba van mappánkénti rendezés?

-mivel a felbontása 540 x 960 pixel és ahogy láttam a legtöbb "letöltö"oldalon csak 480x800 as apk cuccok vannak nem fogja zavarni ha azt teszek rá?(pl fehér csik az üres téren)

+1 kérés XD valaki tudna fotozni 1 A4 lapot irott akármit pl orai jegyzetet(átlag fényviszony mellet hogy látszik?)

2012. márc. 19. 15:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy Wildfire S-sel is látszódik rendesen egy A4-es lap, ami minimum feleannyiba kerül, mint egy Sensation, és "csak" 5 megapixeles kamerája van, hidd el, hogy azzal fog látszódni.

Nekem is 8 megapixeles kamerájú mobilom van, simán látni mindent.


Játékok mindenképp elindulnak rajta, lehet lesz rajta egy kisebb csík.

2012. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem samsung wave 1(s8500) van most jelenleg hiába van 5mp kamerája sok fény kell neki h láthassam rendesen...(meg rohadtul akad azért is akarok ilyen telot...)
2012. márc. 19. 18:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Megapixel és megapixel között is van különbség, hidd el, Sensation XE-vel lazán olvasható lesz az A4-es szöveg.


Amúgy nem tudom mikor jelenik meg és mennyibe fog kerülni, de a HTC One S-t ajánlanám inkább, még erősebb, még szebb, még jobb, mint a Sensation.

2012. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A valaszokat elottem mar leirtak, viszont annyit hozzafuznek hogy a HTC One S nem erosebb, szerintem egy az egyben ugyan az (max nagyon kis elteresek vannak) a hardver van benne mint a Sensation XE-ben. Annyi elonye van, hogy tenyleg szebb (relativ), es Sense 3.6 helyett Sense 4.0 lesz rajta. Viszont ha van penzed most egy Sensation XE-re, miert nem One X-et veszel? Az nem lesz sokkal dragabb.
2012. márc. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs annyi pénzem még XD de htc sensation xe jobban tetszik másikon nem tetszik h csak 3 gombvan alul.
2012. márc. 21. 16:14
 9/12 anonim ***** válasza:

One S azért jóval jobb hardveresen, mondjuk ez felhasználói szinten valószínűleg nem látszódik meg.

XE-be Snapdragon S3 (Scorpion) proci van, Adreno 220 GPU-val, 768MB RAM-mal, One S-be meg Snapdragon S4 (Krait) proci, Adreno 225 GPU, 1 GB RAM.

Felbontás megegyezik, kijelzőméret megegyezik, XE-be SLCD van, One S-be AMOLED, SLCD2 tudom, hogy jobb, mint az AMOLED, a sima SLCD szerintem nem, bár ez felhasználói szempontból megint nem olyan nagyon fontos, de ha már valószínűleg alig lesz drágább miért ne a jobbat vegye az ember?

Plusz emellett a One S ha jól tudom a legvékonyabb HTC készülék, unibody kialakítás (bár ez lehet XE-re is igaz), stb.


One X relatív, hogy jobb-e, mert az SLCD2 jobb, nagyobb felbontás és nagyobb DPI (bár úgy tudom 250 felett már nem nagyon van különbség, és One S is 250 felett van), nagyobb kijelző (és szerintem ez a legnagyobb hátrány, 4,7" az már túlzás), LTE.

Amibe a One X gyengébb (és ami pont a lényeg) az a CPU (Tegra 3), és ha jól tudom a GPU is gyengébb.

2012. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kosz az infot, ennyire nem olvastam utana :) Igaz ezek az elteresek hasznalat kozben nem nagyon fognak feltunni senkinek, max tesztekben fog latszani. Azt viszont ketlem, hogy a 2 magos S4 erosebb lenne a 4+1magos Tegra 3-nal. A kijelozomeret nagysaga szinten relativ, nekem kell a 4,7" ezert azt fogom venni (Volt HTC Sensation XL-em kb 2 honapig, utana az XE mar kicsinek tunik).
2012. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!