Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Józsefvárosi piacon telefont...

Józsefvárosi piacon telefont venni? Valaki vett már ott?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam kint én láttam hogy árulnak telefokat. Ránéztére újak voltak DE honnan tudom hogy nem-e hamísítványok? Merjek ott telefont venni? Esetleg van olyan aki ott vett telefont? Mennyivel olcsóbban adják őket?

2012. márc. 18. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Jóval olcsóbban, de árustól függ mennyire akar majd átverni. Ha szemfüles vagy, nagyon jól kijöhetsz a dologból. Csak ne vidd túlzásba, mert akkor kicsit ideges lesz rád az egész piac.
2012. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Illetve még annyi, hogy ugyan nem mobilt, de zseblámpát már vettem ott. Az már csak extra funkciója, hogy villanypásztor is. :D Olcsón kijöttem, 7ropiból lett végül 5.
2012. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy lehet alkudni.:D csak telefon terén félek, hogy nehogy átverjenek.:D
2012. márc. 18. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért életvédelmi szempontokból gondoltam megjegyzem. :D

Egyébként ha van lehetőség, ott helyben tesztelni kell, és ki kell szedni az árusból, honnét a telefon.

2012. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben:) hétvégén kimegyek megkérdezem mennyiért adja azt amit szeretnék és ha reális árat mond rá akkor jól átgondolom még 1x meg kipróbálom a telefont..stb.:)
2012. márc. 18. 20:19
 6/7 BB Ádám ***** válasza:
hát ha 3000 ft egy iphone, na azt ne vedd meg, de ha ilyen alap egyszerű telefont, szerintem simán kapsz jót, én nem mernék komolyabbat nagyon olcsón venni, nem is azé mert hamis, hanem biztos nem a legjobb, ha már ilyen helyen árulják, tuti nem hibátlan
2012. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vettem Samsung Galaxy S, és Galaxy Ace-t majdnem egy éve, 100 000-ért a kettőt. Hibátlanok a mai napig. Egyetlen probléma az ilyen telefonokkal hogy nincs garancia.
2012. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!